Pokud máš problém se spuštěním hry, pokračuj na Řešení problémů


O spouštěcím okénku

Malé okénko, ze kterého jsi se dostal na tuto stránku, slouží k nahrání hracího okna a musí zůstat otevřené během celé doby hraní. Po skončení hry bude automaticky zavřeno.

Jak se ho zbavit?
Okénko doporučuju minimalizovat na lištu, aby nepřekáželo. Pokud ti přesto vadí, je možné ho zcela skrýt: použij MarMon nebo HerMon.

K čemu je dobré?
Použitím spouštěcího okénka má okno, ve kterém probíhá hra, lepší vlastnosti a rozšířené funkce - například se může aktivovat, když jsi na tahu.

Spouštěcí okénko také obsahuje funkci "obnovit spojení", které můžeš použít, pokud se během hry podstatně zpomalí komunikace nebo nastanou jiné problémy.

Informace o rychlosti spojení:

interval - (v desetinách vteřin) značí, jak často server posílá informace o změnách herní situace. Čím menší číslo, tím je hra svižnější. Tuto hodnotu upravuje server tak, aby se nepřetěžoval, v závislosti na počtu právě hrajících lidí, druhu účtu (např. hosté jsou znevýhodněni) a druhu hry (např. turnaje jsou zvýhoděny).
Minimum je 10 (1 s), během špičky je to až 45 (4,5 s).

trvání - (v setinách vteřiny) ukazuje, jak dloho trval poslední přenos informací ze serveru. Hodnoty horší (vyšší) než 50 (0,5 s) značí problémy s plynulostí připojení.

R - tato značka indikuje, že se právě používá spojení přes port 12000 (tzv. "rychlé spojení")